Taşıma filomuz

Merhabalar, bir evden eve nakliye şirketi olarak en önemli hususlardan birisi de taşıma filomuz. Çünkü bize emanet ettiğiniz eşyaları en güvenli ve en hızlı biçimde taşımak için en son model kamyonlarla ve araçlarla çalışmamız gerekmektedir.

Ne yazık ki birçok evden eve nakliyat firması bu hususa dikkat etmediği için müşterilerde güvensizlik oluşmaktadır. Ancak neyse ki artık biz varız!

Fatih Evden Eve Nakliyat için yeni bir sayfa açmaya hazır olun. Taşıma filomuzdan birkaç fotoğraf paylaşalım. İnceledikten sonra aramanız için sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Referanslarımız

En güzel günler sizlerin olsun değerli okuyucularımız!

İnsanoğlu bilir tecrübelerin önemini. Ancak hep sanarız ki tecrübeler sadece kendi başımıza gelen olaylardır. Aslında tecrübeler başkalarının yaşadıklarından da ders olarak çıkartılabilir. İşte bu yüzden “bir musibet, bin nasihattan iyidir” diye bir atasözümüz var.

Bugün sizlerle geçmişte bizle çalışan mutlu müşterilerimizden bahsedeceğiz. Ofisten ofise nakliyat veya evden eve nakliyat hizmeti alan müşterilerimiz bizim için birer referanstırlar. Çünkü onlar da çevreleriyle paylaşarak bizim birer tavsiye mektubumuz olmaktalar.

Memnun ve mutlu müşterilerimizi ikiye ayıracak olursak, ofisten ofise nakliyat hizmeti alanlar olarak birinci grubu oluşturmamız gerekir:

 1. İNŞA Yayınları – Yayınevi
 2. Özgün İrade Dergisi – Yayınevi
 3. Aksu Vital
 4. Çilek Mobilya – Mobilya Şirketi
 5. ÇIRA Yayınları – Yayınevi
 6. Gündüz Nakış – Nakış Firması

Sıra evden eve nakliyat hizmeti alanlara gelince ise şu isimlere yer vermek istiyoruz:

 • Ramazan Kayan – Araştırmacı/Yazar
 • Mehmet Duman – Araştırmacı/Yazar
 • Bülent Yıldırım – İHH Genel Başkanı
 • İhsan Eliaçık – Araştırmacı/Yazar
 • Ahmed Bulut – Araştırmacı/Yazar

Daha nicelerini sayabilirdik ancak sizi sıkmamak adına son beş değerli müşterimizden bahsettik sadece.

Peki siz, mutlu müşterilerimizden birisi olmak için neden hala bekliyorsunuz?